0 k porovnání

Reference klientů

Chci se podělit o své zkušenosti
*
*
fullname: phone: email: fname:
David Sigl

Dobrá zkušenost s panem Kochem, dodržel vše co bylo domluveno. K předání nemovitosti byl k dispozici i o víkendu, což oceňuji.

Více zde
Radek Matl

Rychlé a věcné jednání. Žádné plané sliby. Nebyla to první, ale ani poslední spolupráce. Pan Koch svůj region zná velmi dobře.

Více zde
Hana Pastyříková

Velké poděkování za zprostředkování prodeje domu v Žatci paní Jarmile Gerstenhöferové. Je to realitní makléřka na svém místě, která obětavě a na profesionální úrovni odvedla dobrou práci. Bylo potěšení s ní spolupracovat. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kancel...

Více zde
Pavel Šanc

Před několika lety jsem prostřednictvím CERET Reality koupil byt. Když jsem letos byt prodával, byla pro mě tato realitní kancelář jasnou volbou. V obou případech proběhlo všechno k mé naprosté spokojenosti. Pan Radek Koch je profesionálem s bohatými zkušenostmi ve svém oboru....

Více zde
Tomáš Petříček

Díky Radku Kochovi proběhl prodej domu bez problémů a zbytečné byrokracie. Doporučuji jeho služby.

Více zde
Jiří Neugebauer

Velice rad Radkovi Kochovi vyjadrim pochvalu, protoze si ji zaslouzi. Jeho realitni sluzby i osobni pristup byl opravdu naprosto perfektni a preji mu hodne novych a spokojenych klientu mezi ktere patrim i ja. Vrele doporucuji.

Více zde
Milena Segečová

Ráda se připojím ke spokojeným klientům a poděkuji touto cestou panu Kochovi za profesionální přístup, za rady a srdce na dlani. Spolupráci mohu jen doporučit.  😊

Více zde
Jakub Charvát

Tímto bych chtěl poděkovat panu Kochovi za rychlý prodej bytu, právní servis, dobré rady a hladký průběh prodeje. Děkuji mockrát.

Více zde
Helena Dryáková

Velmi děkuji panu Kochovi za profesionální přístup, rychlé vyřízení všech potřebných formalit ke koupi domu. Spolupráce s ním byla super. Jsem maximálně spokojená a bude-li v budoucnu třeba, vřele ho doporučím.

Více zde
Klára Kolbábková

Moc děkujeme za provedení bytu k pronájmu v Javorové ul. Žatec. Velká profesionalita od p. Kocha jsme spokojeni a nového bydlení si budeme moc užívat . Děkujeme za váš čas a přejeme mnoho spokojených zákazníků a vašich úspěchů.

Více zde
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*