0 k porovnání

Reference klientů

Chci se podělit o své zkušenosti
*
*
fullname: email:
Jan Sládek

S panem Kochem mám dobrou zkušenost. Při koupi bytu mi poskytnul všechny potřebné informace a asistenci. Jedná profesionálně a zároveň vstřícně. Oceňuji také jeho roli aktivního mediátora mezi kupujícím a prodávajícím.

Více zde
Petr Holomek

Velice příjemné jednání s panem Kochem při realizovaném prodeji bytu. Byl nám k dispozici i o víkendu. Vše co řekl, to platilo. Jednání bylo rychlé a profesionální. Zlomové fáze prodeje byly komunikovány ihned a s dostatečným předstihem. Pana Kocha můžeme jen a jen doporučit.

Více zde
David Sigl

Dobrá zkušenost s panem Kochem, dodržel vše co bylo domluveno. K předání nemovitosti byl k dispozici i o víkendu, což oceňuji.

Více zde
Radek Matl

Rychlé a věcné jednání. Žádné plané sliby. Nebyla to první, ale ani poslední spolupráce. Pan Koch svůj region zná velmi dobře.

Více zde
Hana Pastyříková

Velké poděkování za zprostředkování prodeje domu v Žatci paní Jarmile Gerstenhöferové. Je to realitní makléřka na svém místě, která obětavě a na profesionální úrovni odvedla dobrou práci. Bylo potěšení s ní spolupracovat. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kancel...

Více zde
Pavel Šanc

Před několika lety jsem prostřednictvím CERET Reality koupil byt. Když jsem letos byt prodával, byla pro mě tato realitní kancelář jasnou volbou. V obou případech proběhlo všechno k mé naprosté spokojenosti. Pan Radek Koch je profesionálem s bohatými zkušenostmi ve svém oboru....

Více zde
Tomáš Petříček

Díky Radku Kochovi proběhl prodej domu bez problémů a zbytečné byrokracie. Doporučuji jeho služby.

Více zde
Jiří Neugebauer

Velice rad Radkovi Kochovi vyjadrim pochvalu, protoze si ji zaslouzi. Jeho realitni sluzby i osobni pristup byl opravdu naprosto perfektni a preji mu hodne novych a spokojenych klientu mezi ktere patrim i ja. Vrele doporucuji.

Více zde
Milena Segečová

Ráda se připojím ke spokojeným klientům a poděkuji touto cestou panu Kochovi za profesionální přístup, za rady a srdce na dlani. Spolupráci mohu jen doporučit.  😊

Více zde
Jakub Charvát

Tímto bych chtěl poděkovat panu Kochovi za rychlý prodej bytu, právní servis, dobré rady a hladký průběh prodeje. Děkuji mockrát.

Více zde
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*