0 k porovnání

Reference klientů

Chci se podělit o své zkušenosti
*
*
email: fname:
Ing. Miroslav Novák

Děkuji realitní kanceláři CERET, zastoupené panem Kochem za zprostředkování prodeje nemovitosti. Vše při realizaci obchodu probíhalo bez problémů a cením si vstřícného jednání, rychlosti a profesionálního přístupu k celému procesu. Doporučuji dalším klientům.

Více zde
Miloš

Díky paní Gerstenhöferové se byt velmi rychle prodal. Milé a vstřícné jednání, vše perfektně připraveno a zařízeno. Mohu jen doporučit.

Více zde
Daniel Trefil

Velice děkujeme panu Kochovi za profesionální přístup při prodeji našeho pozemku. Celý proces byl velice plynulý, bez zbytečného čekání. Realitní kancelář CERET doporučujeme dalším klientům.

Více zde
Radek Sklenička

Jsem velmi spokojený s profesionálními službami pana Radka Kocha při koupi mé nemovitosti. Jeho seriózní přístup, rychlé jednání a neustálá ochota byly neocenitelné a výrazně přispěly k plynulosti celého procesu. Tuto pozitivní zkušenost bych rád doporučil všem, kdo hledají sp...

Více zde
Tomáš Niemczyk

Rád bych poděkoval společnosti CERET Reality s.r.o. zastoupené panem Kochem za zprostředkování prodeje/nákupu nemovitosti. Celý obchod byl profesionální, rychlý a vedl k oboustranné spokojenosti prodávajícího i kupujícího.

Více zde
Markéta Häckel

Velké poděkování za zprostředkování prodeje panu Kochovi. Poradil si se všemi překážkami a v krátké době zajistil prodej. Profesionální a vstřícné jednání. Doporučuji

Více zde
Jan Sládek

S panem Kochem mám dobrou zkušenost. Při koupi bytu mi poskytnul všechny potřebné informace a asistenci. Jedná profesionálně a zároveň vstřícně. Oceňuji také jeho roli aktivního mediátora mezi kupujícím a prodávajícím.

Více zde
Petr Holomek

Velice příjemné jednání s panem Kochem při realizovaném prodeji bytu. Byl nám k dispozici i o víkendu. Vše co řekl, to platilo. Jednání bylo rychlé a profesionální. Zlomové fáze prodeje byly komunikovány ihned a s dostatečným předstihem. Pana Kocha můžeme jen a jen doporučit.

Více zde
David Sigl

Dobrá zkušenost s panem Kochem, dodržel vše co bylo domluveno. K předání nemovitosti byl k dispozici i o víkendu, což oceňuji.

Více zde
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*
fname: lname: email: