0 k porovnání

Pronájem kanceláře 87m2, Žatec

pronajato
Pronájem kanceláře 87m2, Žatec Pronájem kanceláře 87m2, Žatec
Cena
Cena nájmu: 85 / m2/měsíc
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Louny
Obec Žatec
Ulice Mostecká
č. domovní / č. orientační neuvedeno
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1104
Datum aktualizace 01.07.2019
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Popis nabídky

Nabízíme k pronájmu kanceláře v uzavřeném areálu žateckého družstva Chmelařství. Tyto prostory jsou ve 5.NP administrativní budovy společnosti, je k dispozici výtah. Vstup do budovy je na čipovou kartu a celý areál má vlastní ostrahu. Kanceláře jsou vybaveny plastovými okny se stíněním žalůziemi, instalace klimatizace za poplatek. Podlahová krytina - koberec. K dispozici jsou ve stejném podlaží sociální prostory a společná kuchyňka. V rámci služeb lze po dohodě využít za mírný poplatek centrální úklid kanceláří. Paušální poplatek za využití internetu je 300 Kč/měsíc. Dáme vám také čas na adaptaci, a tak vám nebudeme účtovat dny, kdy k nám budete vaši firmu stěhovat. Do kanceláří máte samozřejmě přístup 24 hodin denně.

Nyní k dispozici:
- samostatně uzamykatelný blok kanceláří 87 m2; jedná se o tři kanceláře 34m2 +36m2 +18m2 (viz. nákres), které jsou vzájemně průchozí; nájem 7 395,- Kč bez DPH/měsíc včetně energií, kauce ve výši 2 nájmů, provize RK 1 měsíční nájem.

-jednotlivé uzamykatelné kanceláře s plochou jedné kanceláře 18 m2 - přístup z veřejné chodby; nájem za jednu kancelář 1530,- Kč bez DPH/měsíc včetně energií, kauce ve výši 2 nájmů, provize RK 1 měsíční nájem.

V blízkosti areálu je možné stravování v místní restauraci.

Pokud vás tato nabídka zaujala zavolejte makléře pro více informací nebo sjednání nezávazné prohlídky.

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového nájemníka Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*