0 k porovnání

Prodej rodinného penzionu a restaurace 500 m2 Horní Blatná, Krušné hory

prodáno
Prodej rodinného penzionu a restaurace 500 m2 Horní Blatná, Krušné hory Prodej rodinného penzionu a restaurace 500 m2 Horní Blatná, Krušné hory
Cena
Cena objektu 5 600 000
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Karlovy Vary
Obec Horní Blatná
Ulice neuvedeno
č. domovní / č. orientační neuvedeno
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1101
Datum aktualizace 15.03.2019
Poloha zadaná inzerátem je obec.

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji zavedený penzion v horské obci Horní Blatná v regionu Abertamy v Krušných horách. Objekt prošel před 10 lety kompletní zdařilou rekonstrukcí, byl provozován jako rodinný penzion a nyní je v pronájmu a čeká na nového majitele. Vedeno jako objekt pro bydlení, možnost vlastního bydlení, lze vést jako rodinný penzion.

Restaurace a pokoje jsou zařízeny v horském stylu, vybaveny dřevěným nábytek. Restaurace poskytuje min. 40 míst k sezení, prosklená terasa v zadním traktu restaurace poskytuje dalších min. 25 míst odděleného sezení. Penzion disponuje 12ti pokoji (možná kapacita až 37 lůžek) a je využíván celoročně pro rodinnou dovolenou, firemní akce, seniorské pobyty, svatby.

Kompletní rekonstrukce zahrnovala úpravy dispozice pokojů a sociálních zařízení, výměnu dveří a oken, čelní fasádu, nové elektroinstalace, zdravotní instalace, zařizovací předměty a topení; dále přístavbu prosklené terasy, atd.
Restaurace, kuchyně a všechny pokoje jsou vybaveny veškerým zařízením nutným k provozu!
Objekt je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci.
Vytápění je zajišťováno ústředním automatickým kotlem na uhlí (Varimatik s násypkou), ohřev TUV pomocí dvou komb. zásobníků.
Parkování před penzionem.

Suterén: kotelna, uhelna
Přízemí: restaurace, jídelna, prosklená terasa, kuchyně, provozní zázemí, sklady
Mezipatro : toalety
První patro: 7 pokojů
Mezipatro: relaxační zóna: sauna, sprchy
Druhé patro: 5 pokojů (z toho 2 apartmány s podkrovní místností), 1 sklad

V blízkosti penzionu jsou turisticky atraktivní místa jako např. lyžařská střediska: Potůčky (5km), Pernik (3,8km), Plešivec (9km), dále Jáchymov, Neklid , Boží Dar, Klínovec, Oberwiesenthal (vše do 17 km). Městem prochází tzv. Krušnohorská magistrála a v okolí jsou známé Vlčí jámy s věčným sněhem, Božídarské rašeliniště, naučné stezky, cyklostezky, v gastronomii známý restaurant Faustův dvůr a muzeum přímo v Horní Blatné. Velmi dobrá dopravní dostupnost z Karlových Varů a vzdálenost hraničního přechodu 5 km .... více http://www.krusnehory-erzgebirge.eu

Podrobné info pouze u makléře, cena je po výrazné slevě!

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
lname: fname: email: fullname:
captchaNačtete nový obrázek
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*