0 k porovnání

Prodej rodinného domu se zahradou v Bílině, REZERVOVÁNO

Prodej rodinného domu se zahradou v Bílině Prodej rodinného domu se zahradou v Bílině
Prodej rodinného domu se zahradou v Bílině Prodej rodinného domu se zahradou v Bílině
Prodej rodinného domu se zahradou v Bílině Prodej rodinného domu se zahradou v Bílině
Cena
Cena: cena u makléře
Popis REZERVOVÁNO
Lokalita
Okres Teplice
Obec Bílina
Ulice neuvedeno
č. domovní / č. orientační neuvedeno
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1414
Datum aktualizace 18.09.2020
Poloha zadaná inzerátem je část města

Popis nabídky

Hledáte klidné rodinné bydlení? Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme ke koupi rodinný dům se zahradou v krásné části Bíliny. Celkem tři užitné podlaží domu zajišťují dostatečný prostor a soukromí užívání všem členům rodiny. Vila je po částečné rekonstrukci provedené v roce 2004, majitelé zachovali původní ráz domu, stav je udržovaný, bez nutnosti okamžitých investic! Dům je umístěn v mírně svažitém terénu, sklepní prostory jsou díky terénu také přístupné ze zahrady. Půdní prostor je možné přebudovat k dalšímu využití. K domu náleží garáž a navazující zahradní přístřešek.

V nejnižším podlaží (1.PP) jsou sklepní prostory (celkem 3 samostatné sklepní komory ), technická chodba, dílna a v prostoru směrujícím do zahrady je společenská místnost. V mezipatře samostatná toaleta přístupná také ze zahrady.
V přízemí (1.NP) se nachází zádveří, vnitřní chodba se vstupem na schodiště propojující všechna podlaží, obývací pokoj, jídelna s kuchyňským koutem a spíž, koupelna s vanou, v mezipatře je samostatná toaleta.
V dalším podlaží (2.NP) jsou dva samostatné pokoje, z čehož je jeden pokoj napojen na koupelnu s vanou, bidetem a sprchovým koutem. U schodiště je menší schodišťová hala se vstupem do podkroví.

Ústřední topení je teplovodní s plynovým kotlem a průtokovým ohřevem teplé vody. V celém domě jsou původní, majitelem renovované dřevěné podlahy. Dveře jsou taktéž původní, dřevěné včetně obložení zárubní. Podkroví domu je kompletně izolováno, fasáda domu je bez tepelné izolace, okna jsou plastová.

Centrum je pěší chůzí dostupné do 10 minut, stejně jako prodejna potravin, základní a mateřská škola, sportovní hala se sportovištěm rovněž, poliklinika je v dosahu 15 minut. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje autobusové a vlakové nádraží - 16 km město Teplice, 12 km město Most. Cesta autobusem do Mostu zabere 13 minut, do Teplic pak okolo 20 minut.
Pro volný čas a zábavu - plavecká hala, koupaliště, minigolf, letní kino na Kyselce, lesopark Kyselka a Lázně Bílina ( lázeňský pramen Bílinská kyselka a Zaječická hořká ).

S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo prohlídku volejte makléři.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
fname: fullname:
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*