0 k porovnání

Prodej rodinného domu Brandov, 1544m2

prodáno
Prodej rodinného domu Brandov, 1544m2 Prodej rodinného domu Brandov, 1544m2
Cena
Cena: cena u makléře
Provize Včetně provize
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Most
Obec neuvedeno
Ulice neuvedeno
č. domovní / č. orientační neuvedeno
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1150
Datum aktualizace 06.08.2019
Poloha zadaná inzerátem je Okres.

Popis nabídky

Ve výhradní zastoupení majitele nabízíme ke koupi velký rodinný dům v krásném koutu přírody v příhraniční horské obci Brandov, katastrální území města Mostu. Objekt je umístěn na okraji obce, přímo u lesa a je možné ho využít pro dvougenerační bydlení, ubytování nebo k rekreaci s vyššími nároky na prostor. Dům se stává z kompletně zrekonstruovaného přízemí o velikosti 202m2 zastavěné plochy a částečně zrekonstruovaného nadzemního obytného podlaží o velikosti 90m2 zastavěné plochy.

Dispozice domu:
Přízemí - vstupní chodba, hala se schodišťovým prostorem, ložnice, kuchyň, obývací prostor (společenská místnost 38m2) s krbovou vložkou se zásobníkem napojeným na topné rozvody, 2 x koupelna, kotelna s letní kuchyní, dílna.
Nadzemní podlaží - 4 x ložnice, možnost vytvoření samostatné bytové jednotky, dva pokoje jsou po kompletní rekonstrukci.
Sklep - pouze 15m2

Provedená rekonstrukce zahrnovala - kompletní obnovu topidel, topných rozvodů, v části domu nové podlahové topení, vyvložkování komínů, topení plynovým kotlem + varianta krbové vložky s výměníkem; nové elektrorozvody; nově vnitřní rozvody vody a kanalizace, nově všechny podlahové krytiny, v některých místnostech nově betonované podlahy a kompletní obnova omítek; nově vybudované koupelny. Zachován pouze původní el. ohřev TUV. K doložení fotodokumentace.

V domě jsou osazena platová okna. Na sedlové střeše domu je položena plechová krytina, na ploché části střechy položena lepenka, vše v původním stavu s nutností budoucí výměny. Provedeno venkovní odvodnění domu od dešťové a podzemní vody.
Naprosto klidná lokalita! Pohodoví sousedé. Vhodné pro milovníky přírody, cyklistiky, zimních radovánek nebo prostě jen života na venkově.

Prohlídky kdykoliv po dohodě.
Kupující je ze zákona povinen uhradit 4% daň z nabytí nemovitosti. Vyhotovení daňového přiznání je v rámci uzavření obchodu u nás zdarma. S financováním Vám rádi poradíme.

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*