0 k porovnání

Prodej hospodářského stavení s domem Kněžice 3717m2

prodáno
Prodej hospodářského stavení s domem Kněžice 3717m2 Prodej hospodářského stavení s domem Kněžice 3717m2
Cena
Cena objektu 1 695 000
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Louny
Obec Podbořany
Ulice neuvedeno
č. domovní / č. orientační neuvedeno
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1089
Datum aktualizace 11.10.2019
Poloha zadaná inzerátem je obec.

Popis nabídky

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím krásné menší hospodářství v klidné obci Kněžice u Žatce. Nemovitost náleží do katastrálního regionu Podbořany, ale je situována ve stejné dojezdové vzdálenosti 10ti km jak od města Žatec, tak od města Podbořany. Jedná se o klasický statek, který se skládá z obytného stavení, hospodářská stavení ve dvoře, za kterými jsou přilehlé pozemky statku. Vše o celkové velikosti pozemků 3 717 m2!

Obytné stavení má užitnou plochou 95 m2 s možností rozšíření obytných prostor v podkroví. Součástí přízemí je větší vstupní chodba, dvě obytné místnosti, 1x technická místnost, menší kotelna a koupelna. Z chodby vede schodiště do podkroví, kde je vestavba jedné obytné místnosti. Vytápění objektu je ústřední s topidlem na tuhá paliva, zdivo objektu je smíšené a nejsou zde sklepní prostory. Na obytné stavení přiléhá menší hospodářská část, která tvoří jeden celek s obytnou částí o celkové zastavěné ploše 165 m2. Před 4 roky roky došlo k výměně krytiny obytné části domu. Před tímto objektem je rozlehlý dvůr se zahradou a vzrostlými stromy. U vjezdu ze silnice je další menší stavení, které lze využít jako černou kuchyň a manipulační přístřešek. Voda je přivedena z veřejného řádu, elektřina 380/230 V, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem, splašky vedeny do vlastní jímky, veřejná kanalizace zde není.

Dvůr statku dělí od ostatních pozemků velice zachovalá stodola a stáje pro skot, které tvoří jeden funkční celek o zastavěné výměře 400m2. Tyto objekty jsou stavěny v pozdější době, než obytné stavení a vyzděny z cihel. Na stájemi pro skot jsou další dvě podlaží, která sloužila jako sklad obilí a dostavba se datuje do roku 1937. Hospodářské prostory jsou ve stavebně dobře vybudované a mají potenciál vhodný k dalšímu využití, obnově, část lze přebudovat i jako další bytové prostory. Vhodné pro menší podnikání.

Stodola je průjezdná a umožňuje vstup ze dvora na oplocené pozemky za statkem ve výměře 2208 m2. Pozemky dříve sloužili k pěstebným účelům. Hranici pozemku tvoří strouha s menším porostem a vzrostlými stromy. Navazují pozemky ČR, které následně lemuje železniční trať.

Obytné stavení bylo donedávna obydleno, avšak do budoucna je vhodná spíše k rekonstrukci. Usedlost může sloužit k obytným či rekreačním účelům, ale je vhodná zejména k bydlení pro chovatele zvířat, milovníky přírody a života na venkově. Dvě původní studny na vodu mohou být výhodou pro chov dobytka.

Daň z nabytí 4% hradí kupující. Zájemci kontaktujte makléře o prohlídku.

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
lname: fullname: email:
captchaNačtete nový obrázek
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*