0 k porovnání

Prodej domu, dvě bytové jednotky, obchodní prostory, pozemek 791m2

prodáno
Prodej domu, dvě bytové jednotky, obchodní prostory, pozemek 791m2 Prodej domu, dvě bytové jednotky, obchodní prostory, pozemek 791m2
Cena
Cena domu: 3 390 000
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Louny
Obec Podbořany
Ulice Vroutecká
č. domovní / č. orientační neuvedeno
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1099
Datum aktualizace 11.06.2019
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Popis nabídky

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout bytový dům s obchodním prostorem umístěný na parcele o výměře 791m2.
Dům se nachází v ulici Vroutecká, na hlavní třídě protínající centrum města Podbořany, v těsné blízkosti veškeré občanské vybavenosti. V patře jsou zachovány a zrekonstruovány dvě bytové jednotky o dispozici 2+1 50m2 a 58m2, které jsou obývané dlouhodobě slušnými nájemníky. Spodní část domu byla propojena ze dvou bytů a vytvořen tak obchodní prostor cca 70m2 + zázemí (sklad 50m2, kancelář 10m2, koupelna s vanou a samostatné WC). Prostor je již 19 let využíván jako prodejna nápojů a ostatního zboží. V přízemí - od vchodu do zahrady je vybudovaný ještě jeden nebytový prostor cca 12m2 s předsíní, koupelnou a WC, který je možno po úpravě využít jako kosmetické studio či kancelář. Dům má funkční půdu a je z části podsklepen.

Dům je průběžně renovován, v celém domě jsou namontovány plastová okna, provedeny nové rozvody, střecha (2008) včetně podbití parotěsnou folií a výměny okapů. Na rekonstrukci čeká ještě fasáda, kterou ovšem stávající majitelé již provádět nebudou. Podbořanská stavební firma stanovila náklad na renovaci fasády na cca 250.000,-
V zahradní části jsou čtyři nové garáže (2006), tři o výměře cca 24m2 s ručním ovládáním, jedna větších rozměrů cca 42m2 využívána převážně pro skladování, opatřena elektrickou roletou.
Dům je napojen na veškeré sítě, plyn, elektřinu, vodovod a kanalizaci. Vytápění zajištěno vafkami, ohřev vody zajišťují elektrické bojlery.

Dům je na velice lukrativním místě pro podnikání, doporučujeme prohlídku, kontaktujte nás v případě zájmu o více informací. Děkujeme.


Kupující je ze zákona povinen uhradit 4% daň z nabytí nemovitosti, nad rámec kupní ceny. Vyhotovení daňového přiznání je v rámci uzavření obchodu u nás zdarma.

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*