0 k porovnání

Byt 3+1, 104,5 m2, s dvojgaráží, Žatec

prodáno
Byt 3+1, 104,5 m2, s dvojgaráží, Žatec
Byt 3+1, 104,5 m2, s dvojgaráží, Žatec
Cena
Cena bytu 2 490 000
Poznámka K nemovitosti patří dvojgaráž - zahrnuto v ceně
Provize Včetně provize
Poplatky Včetně poplatků
Právní servis Včetně právního servisu
Lokalita
Okres Louny
Obec Žatec
Ulice Třída Rooseveltova
č. domovní / č. orientační Skryto
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 1785
Datum aktualizace 03.01.2023
Poloha zadaná inzerátem je ulice

Popis nabídky

Exklusivně nabízíme v Žatci v bytovém domě se zahradou prodej prostorného, světlého bytu. Byt je v osobním vlastnictví a součástí prodeje je velká dvougaráž (37,6 m2) vedena také v OV. Výrazná plocha samotného bytu 104,5 m2 je doplněna navíc vlastnictvím půdních prostor o velikosti 74,5 m2, kde lze zvážit její další využití. Bytový dům stojí na vlastním pozemku, z jedné stany je zelená plocha s keři a z druhé strany je dvůr pro parkování, příjezd ze silnice je přes automatickou vjezdovou bránu.

Dispozice: najdete zde dva pokoje (ložnice) na jihozápadní stranu, obývák je situován na severozápad, kuchyň s okny do dvora na severovýchod. Všechny tyto místnosti jsou přístupné z prostorné vnitřní chodby bytu. Stěny mezi ložnicemi mají výklenek na možnost propojení dveřmi, stejně tak je možné obnovit vstup z chodby do obývacího pokoje (nyní přístupného z kuchyně). 5,2 m dlouhá komora vedle kuchyně slouží jako spižírna a zároveň odkládací prostor. V koupelně se nachází vana, sprchový kout, toaleta, přípojné místo na pračku. V rohu koupelny je umístěn plynový kotel, který vytápí celý byt a zajišťuje ohřev TUV. Odvod spalin od kotle je umístěn do komína. Byt byl kompletně rekonstruován asi před 20ti lety, byla provedena sanace obvodových i vnitřních nosných stěn a snížení stropů pomocí sádrokartonových podhledů, instalace plastových oken a obnova elektroinstalace.

Nosné zdi objektu mají masivní tloušťku 80 cm, v minulosti náklady na topení a ohřev vody byly měsíčně 2.400,- Kč, vyúčtování k bytu lze doložit. Fond oprav je pouze 1560,- Kč. V bytovém domě je 6 bytových jednotek a jeho správu zajišťuje společenství vlastníků.
Je možno využívat společné prostory kolem domu a dvůr, je to příjemné místo pro trávení volného času. Od příjezdové komunikace je pozemek chráněn vysokou ohradní zdí.
Do centra města, kde je veškerá občanská vybavenost, je to zhruba 10 minut chůze, v okolí možnost realizovat procházky krajinou kolem blízké řeky Ohře.

Nemovitost lze financovat hypotéčním úvěrem a pokud Vás zaujala neváhejte nás kontaktovat o prohlídku.

Zobrazit více Skrýt popis

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
email: lname:
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*