0 k porovnání
Mgr. Kateřina Kolínková

Mgr. Kateřina Kolínková realitní makléřka

O mně

mobil: +420 792 310 435

email: katerina.kolinkova@ceret.cz

web: 

 

Jsem rodačka ze Žatce (nyní na mateřské dovolené) a zde, kde jsem se narodila s příjmením Kunášková a vyrostla, pomáhám lidem s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí. Osobně se specializuji především na domy, byty a nekomerční pozemky v této oblasti. Koníček se mi stal zaměstnáním, nasazení a nadšení je proto věřím znát i v práci pro mé klienty. A kdo se stará o mě? Úžasný manžel Jaromír, který je mi velkou oporou, zároveň i parťákem při společných zájmech, nejčastěji na výletech na motorce nebo s našimi 3 flat coated retrievery.

Po absolvování žateckého gymnázia jsem se vydala do světa. Sbírala jsem 10 let pracovní a obchodní zkušenosti jako marketing koordinátor, lektor, obchodní zástupce s pracovními cestami do Ruska a na Ukrajinu. Při tom jsem vystudovala bakaláře pedagogiky ruštiny a češtiny na PedF UK a magistra obecné antropologie na FHS UK. V roce 2015 jsem se vrátila zpět tam, kde jsem doma a mám rodinu, do Žatce. Zprvu jsem při návratu paralelně s makléřskými začátky vyučovala ruštinu na své alma mater. Hodně jsem na sobě pracovala, byla skvěle zaškolena a vedena Radkem Kochem a se vší energií se věnovala těm pár prvním klientům. Zvyšoval se počet lidí, kteří mi na doporučení spokojených klientů volali, jestli pomohu s prodejem i jim! Přišla chvíle, kdy jsem se rozhodla věnovat pouze realitám a rozhodně toho nelituji. Není to pro každého a není to lehká práce, ale baví mě to.

 

Proč já?

Dovolte mi, abych za sebe nechala promluvit klienty:

„Dobrý den, ráda bych se podělila s vámi o svoji zkušenost s prodejem své nemovitosti. Prodejem našeho bytu, který jsme již s manželem dále nechtěli pronajímat, jsme pověřili K. Kunáškovou. Tímto jí velice děkuji za její profesionální i lidský přístup, stejně jako za ochotu, se kterou se věnovala informování mne jako zákazníka o postupu prodeje, tak i a za nadstandartně vstřícný postoj a pomoc s obtížemi, které prodej naší nemovitosti provázely. Zcela jistě ji mohu doporučit jako důslednou a pečlivou realitní makléřku, která mi prodej naší nemovitosti velice usnadnila, jednala vždy korektně a svou práci odvedla výborně.“ L.G., 21.3.2017 (více referencí vizte níže).

Vím, že jako majitel nechcete prodávat, ale chcete prodat. Jsem tu, aby to tak bylo, navíc za cenu a v čase k Vaší spokojenosti. Díky svému jazykovému vzdělání najdu společnou řeč také s klienty v ruštině a angličtině.

Pokud máte zájem se naprosto nezávazně informovat, o co vše se mohu postarat, neváhejte se na mě obrátit!  

 

Když nepracuji

 

S Jaromírem mi do života vešla dnes už náctiletá Nelinka, pro kterou jsem prý super „maceška“. Našly jsme si k sobě cestu přes jednu velkou společnou lásku. Psy. Chovu psů se věnuji od roku 2008, kdy jsem založila chovatelskou stanici \"Badaine\". V rámci ní se se psy všichni společně věnujeme výstavám v ČR a v zahraničí, sportu, canisterapii v žatecké nemocnici, a také štěňátkům.

Hana P.14.10.2019Perfektní služby při prodeji našeho bytu v ulici Boženy Němcové Žatec: Veškerý servis, vstřícnost, spolehlivost a operativní jednání a navíc nemohu opomenout nevtíravost..
Zjistit více

Markéta Chalupová12.09.2019Děkujeme paní Kolínkové za zprostředkování nákupu nemovitostí, je velmi ochotná a milá. Vždy nám ve všem vyšla maximálně vstříc. Děkujeme Chalupovi.
Zjistit více

Václava Dlouhá09.09.2019 Jsem velmi ráda, že jsem v souvislosti s prodejem mé nemovitosti oslovila právě paní Kateřinu Kunáškovou, dnes Kolínkovou. S takovou mírou profesionality, ochoty a pečlivosti jsem se dosud nesetkala. Jsem přesvědčena, že i její osobní přístup a příjemné jednání nemalou měrou přispěly ke zdárnému vyřešení záležitosti. Vřele všem doporučuji.
Zjistit více

St. Cajtlerová21.08.2019Ráda bych poděkovala paní Kateřině Kolínkové za pomoc při pronájmu bytu. Její přístup byl profesionální, jednání rychlé a osobní setkání velice milé a příjemné.
Zjistit více

Hedvika Pydlichová08.08.2019Chtěla bych moc poděkovat paní Kátě Kolínkové za prodej bytu a zároveň koupi baráčku. Profesionální přístup, vše rychle vyřízené. Moc děkuji a mohu jen doporučit.
Zjistit více

*
*
*
*
fullname: lname:

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Domy a vily, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem rodinného domu v Žatci
-
Louny — Domy a vily, Prodej
pokoj v 3.NP
3 190 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Nájem bytu 2+1 v Žatci
8 000 Kč
Plzeň-město — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej rodinného domu 10 minut od centra Plzně
2 780 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 1+1 se zahrádkou v Žatci
598 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
pokoj 2
1 200 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem bytu 1+1 se zahrádkou v Žatci
5 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem pěkného bytu 1+1+B v Žatci
6 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+1, ul. Jana Herbena, Žatec
645 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*