0 k porovnání
Bc. Kateřina Kunášková

Bc. Kateřina Kunášková realitní makléřka

O mně

mobil: +420 792 310 435

email: katerina.kunaskova@ceret.cz

web: http://katerinakunaskova.cz/

 

Jsem rodačka ze Žatce a zde, kde jsem se narodila a vyrostla, pomáhám lidem s prodejem, koupí či pronájem nemovitostí. Osobně se specializuji především na domy, byty a nekomerční pozemky v této oblasti. Koníček se mi stal zaměstnáním, nasazení a nadšení je proto věřím znát i v práci pro mé klienty. A kdo se stará o mě? Úžasný partner Jaromír, který je mi velkou oporou, zároveň i parťákem při společných zájmech, nejčastěji na výletech na motorce nebo s našimi 3 flat coated retrievery.

Po absolvování žateckého gymnázia jsem se vydala do světa. Vystudovala jsem pedagogiku ruštiny a češtiny na Karlově Univerzitě. Sbírala jsem 10let pracovní a obchodní zkušenosti jako marketing koordinátor, lektor, obchodní zástupce s pracovními cestami do Ruska a na Ukrajinu, začala jsem studovat antropologii na FHS UK. Před 2 lety jsem se vrátila zpět tam, kde jsem doma a mám rodinu, do Žatce. Zprvu jsem při návratu paralelně s makléřskými začátky vyučovala ruštinu na své alma mater. Hodně jsem na sobě pracovala, byla skvěle zaškolena a vedena Radkem Kochem a se vší energií se věnovala těm pár prvním klientům. Zvyšoval se počet lidí, kteří mi na doporučení spokojených klientů volali, jestli pomohu s prodejem i jim! Přišla chvíle, kdy jsem se rozhodla věnovat pouze realitám a rozhodně toho nelituji. Není to pro každého a není to lehká práce, ale baví mě to.

 

Proč já?

Dovolte mi, abych za sebe nechala promluvit klienty:

„Dobrý den, ráda bych se podělila s vámi o svoji zkušenost s prodejem své nemovitosti. Prodejem našeho bytu, který jsme již s manželem dále nechtěli pronajímat, jsme pověřili K. Kunáškovou. Tímto jí velice děkuji za její profesionální i lidský přístup, stejně jako za ochotu, se kterou se věnovala informování mne jako zákazníka o postupu prodeje, tak i a za nadstandartně vstřícný postoj a pomoc s obtížemi, které prodej naší nemovitosti provázely. Zcela jistě ji mohu doporučit jako důslednou a pečlivou realitní makléřku, která mi prodej naší nemovitosti velice usnadnila, jednala vždy korektně a svou práci odvedla výborně.“ L.G., 21.3.2017 (více referencí vizte níže).

Vím, že jako majitel nechcete prodávat, ale chcete prodat. Jsem tu, aby to tak bylo, navíc za cenu a v čase k Vaší spokojenosti. Díky svému jazykovému vzdělání najdu společnou řeč také s klienty v ruštině a angličtině.

Pokud máte zájem se naprosto nezávazně informovat, o co vše se mohu postarat, neváhejte se na mě obrátit!  

 

Když nepracuji

S Jaromírem mi do života vešla i 10letá Nelinka, pro kterou jsem prý supr macecha. Našly jsme si k sobě cestu přes jednu velkou společnou lásku. Psy. Chovu psů se věnuji od roku 2008, kdy jsem založila chovatelskou stanici "Badaine". V rámci ní se se psy všichni společně věnujeme výstavám v ČR a v zahraničí, sportu, canisterapii v žatecké nemocnici, a také štěňátkům.

Sandra Nováková25.09.2018Chci poděkovat Katce Kunáškové za spolupráci při koupi dvou bytů během jednoho roku. Jako klient při koupi prvního jsem byla zařazena do databáze poptávajících a díky tomu měla možnost získat přednostní informaci o prodeji druhého bytu. Naprostá spokojenost s prací a servisem makléře.
Zjistit více

Lenka Nováková16.07.2018Moc bych chtěla touto cestou poděkovat Katce Kunáškové za její profesionální i lidský přístup při prodeji garáže. Vše proběhlo velmi rychle a naprosto vše předčilo mé očekávání. Takže pokud mohu někoho doporučit, tak určitě realitní makléřku Kateřinu Kunáškovou, osůbka se srdíčkem na pravém místě.
Zjistit více

Břetislav Jirásek27.06.2018Vřele doporučuji makléřské služby v nemovitostech od slečny Kateřiny Kunáškové. Dá se na ní spolehnout a rozumí obchodu. Vše klapalo ke spokojenosti prodávajícího ale i kupujícího. Určitě se na ní obrátím v další obchodní záležitosti. Děkuji slečno Kunášková.
Zjistit více

Jaroslav Molnár26.06.2018Chtěl bych poděkovat paní Kateřině za spolehlivost, vstřícnost, profesionální přístup a rady při koupi komerční nemovitosti. Je velice komunikativní a jejího lidského přístupu si moc vážím. RK CERET Reality doporučuji.
Zjistit více

Tomáš Hagelbauer24.04.2018Zdravím a děkuji za perfektní službu s nadstandardním servisem...s Káťou Kunáškovou se znám již léta a tudíž když jsme potřebovali prodat rodinný dům, volba makléře byla jasná , s naprostou jistotou jsem nepochyboval, že tomu bude jakkoliv jinak. Prostě a jasně - když se sejde krása s citem, pílí a přirozenou inteligencí a navíc přidá-li se se vzdělání, precizní přístup a profesní zapálení, tak tomu nemůže ani býti jinak...ROZHODNĚ DOPORUČUJI !!!
Zjistit více

Druh: Pronájem
Typ: Byty
8 000 - 10 000 Kč/měsíc Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Hledáme pro naši klientku byt v Žatci, nejlépe v nízkém bytovém domě.

990 000 - 1 000 000 Kč Detail
*
*
*
*

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Nájem bytu 3+1, Žatec
11 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Byt 1+1 v Žatci, Havlíčkovo náměstí
599 000 Kč
Louny — Pozemky, Prodej
Zahrada
135 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Byt 3+kk, ul.Husova - SLEVA!!!
696 000 Kč
Louny — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej zahrady 305m2 s podsklepenou chatkou v Žatci
129 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Byt 3+1+B s výhledem - volný!!!
699 000 Kč
Louny — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej zahrady 753m2 v Žatci
220 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Venkovský dům, Selibice
490 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Rodinný dům s prostorným pozemkem nedaleko Žatce - SLEVA!!!
1 200 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*