0 k porovnání
Bc. Kateřina Kunášková

Bc. Kateřina Kunášková realitní makléřka

O mně

mobil: +420 792 310 435

email: katerina.kunaskova@ceret.cz

web: http://katerinakunaskova.cz/

 

Jsem rodačka ze Žatce a zde, kde jsem se narodila a vyrostla, pomáhám lidem s prodejem, koupí či pronájem nemovitostí. Osobně se specializuji především na domy, byty a nekomerční pozemky v této oblasti. Koníček se mi stal zaměstnáním, nasazení a nadšení je proto věřím znát i v práci pro mé klienty. A kdo se stará o mě? Úžasný partner Jaromír, který je mi velkou oporou, zároveň i parťákem při společných zájmech, nejčastěji na výletech na motorce nebo s našimi 3 flat coated retrievery.

Po absolvování žateckého gymnázia jsem se vydala do světa. Vystudovala jsem pedagogiku ruštiny a češtiny na Karlově Univerzitě. Sbírala jsem 10let pracovní a obchodní zkušenosti jako marketing koordinátor, lektor, obchodní zástupce s pracovními cestami do Ruska a na Ukrajinu, začala jsem studovat antropologii na FHS UK. V roce 2015 jsem se vrátila zpět tam, kde jsem doma a mám rodinu, do Žatce. Zprvu jsem při návratu paralelně s makléřskými začátky vyučovala ruštinu na své alma mater. Hodně jsem na sobě pracovala, byla skvěle zaškolena a vedena Radkem Kochem a se vší energií se věnovala těm pár prvním klientům. Zvyšoval se počet lidí, kteří mi na doporučení spokojených klientů volali, jestli pomohu s prodejem i jim! Přišla chvíle, kdy jsem se rozhodla věnovat pouze realitám a rozhodně toho nelituji. Není to pro každého a není to lehká práce, ale baví mě to.

 

Proč já?

Dovolte mi, abych za sebe nechala promluvit klienty:

„Dobrý den, ráda bych se podělila s vámi o svoji zkušenost s prodejem své nemovitosti. Prodejem našeho bytu, který jsme již s manželem dále nechtěli pronajímat, jsme pověřili K. Kunáškovou. Tímto jí velice děkuji za její profesionální i lidský přístup, stejně jako za ochotu, se kterou se věnovala informování mne jako zákazníka o postupu prodeje, tak i a za nadstandartně vstřícný postoj a pomoc s obtížemi, které prodej naší nemovitosti provázely. Zcela jistě ji mohu doporučit jako důslednou a pečlivou realitní makléřku, která mi prodej naší nemovitosti velice usnadnila, jednala vždy korektně a svou práci odvedla výborně.“ L.G., 21.3.2017 (více referencí vizte níže).

Vím, že jako majitel nechcete prodávat, ale chcete prodat. Jsem tu, aby to tak bylo, navíc za cenu a v čase k Vaší spokojenosti. Díky svému jazykovému vzdělání najdu společnou řeč také s klienty v ruštině a angličtině.

Pokud máte zájem se naprosto nezávazně informovat, o co vše se mohu postarat, neváhejte se na mě obrátit!  

 

Když nepracuji

S Jaromírem mi do života vešla i 10letá Nelinka, pro kterou jsem prý supr macecha. Našly jsme si k sobě cestu přes jednu velkou společnou lásku. Psy. Chovu psů se věnuji od roku 2008, kdy jsem založila chovatelskou stanici "Badaine". V rámci ní se se psy všichni společně věnujeme výstavám v ČR a v zahraničí, sportu, canisterapii v žatecké nemocnici, a také štěňátkům.

Jana Charvátová21.01.2019Chtěla bych poděkovat Katě Kunáškové za veškeré vyřízení prodeje baráku,Byla vždy na telefonu kdykoliv jsme potřebovali s něčím poradit a měli jsme nadstandardní péči jěště jednou moc děkujeme .
Zjistit více

Jana Bučková26.11.2018Chtěla bych poděkovat makléřce Kátě, která se mi postarala o prodej mého domu, souběžně mi našla byt a zařídila jeho koupi. Oba obchody a akci Kulový blesk skvěle koordinovala, že proběhlo hladce a já se jen v klidu přestěhovala do nového. Vyřizovala mi všechny úřední věci, protože jako lajk se v nich neorientuji a nevěděla jsem si vůbec rady. Byly jsme v kontaktu i denně, po telefonu, mailu nebo osobně, jak jsem potřebovala. Je ochotná a pracovitá. Velké díky!
Zjistit více

Tereza Šeborová12.11.2018Ráda bych poděkovala paní Kateřině Kunáškové za spolupráci při koupi pozemku pro naši dcerku. Paní Kateřina má velmi profesionální a osobní přístup. Byla jsem s její prací velmi spokojená. Paní Kateřina nás vždy o všem telefonicky detailně informovala a pomocí emailu či sms se s jednotlivými kroky v průběhu koupě připomínala. Člověk má opravdu pocit jedinečnosti a výjimečnosti. Je radost s takovým makléřem spolupracovat. Všem bych paní Kateřinu vřele doporučila. Myslím si, že je opravdu tím pravým člověkem na svém místě.
Zjistit více

Sandra Nováková25.09.2018Chci poděkovat Katce Kunáškové za spolupráci při koupi dvou bytů během jednoho roku. Jako klient při koupi prvního jsem byla zařazena do databáze poptávajících a díky tomu měla možnost získat přednostní informaci o prodeji druhého bytu. Naprostá spokojenost s prací a servisem makléře.
Zjistit více

Lenka Nováková16.07.2018Moc bych chtěla touto cestou poděkovat Katce Kunáškové za její profesionální i lidský přístup při prodeji garáže. Vše proběhlo velmi rychle a naprosto vše předčilo mé očekávání. Takže pokud mohu někoho doporučit, tak určitě realitní makléřku Kateřinu Kunáškovou, osůbka se srdíčkem na pravém místě.
Zjistit více

Druh: Pronájem
Typ: Byty
8 000 - 10 000 Kč/měsíc Detail
Druh: Prodej
Typ: Byty

Hledáme pro naši klientku byt v Žatci, nejlépe v nízkém bytovém domě.

990 000 - 1 000 000 Kč Detail
*
*
*
*

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - 3/4 rodinného domu se zahradou, Staňkovice
565 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 4+1 v Žatci, ulice Malínská
1 190 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+1 v Žatci
730 000 Kč
Louny — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Stavební parcela 1340m2, 7min od Vroutku
150 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 1+1, Žatec
700 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Byt 2+1, ul. Husova
850 000 Kč
Louny — Nájemní domy, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytového domu v historickém centru, Žatec
4 000 000 Kč
Louny — Malé objekty, garáže, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej garáže, Staňkovice u Žatce
65 000 Kč
Louny — Nájemní domy, Prodej
Fotografie nemovitosti - Bytový dům/hotel ve výstavbě, Žatec
3 000 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*