0 k porovnání

Dobrý den ,

 

chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat vaší Realitní kanceláři , konkrétně paní Lerchové za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho RD .

Myslím , že každý , kdo řešil problém prodeje RD zvažuje , jakou formu zvolit – zda podat inzerát , informovat své známe – co kdyby někdo z jejich známých projevil zájem a nebo nakonec uvažují o realitní kanceláři. Jenže , popravdě řečeno o praktikách realitek kolují spíše negativní zprávy a tak když jsem se rozhodoval , jakou formu zvolit , byl jsem dost nedůvěřivý ,  byť jsem měl od známých dobrou referenci na RK Ceret.

    Nakonec jsem kontaktoval paní Lerchovou a musím přiznat , že moje obavy rozptýlila během první informativní návštěvy . Velmi příjemné vystupování a jednání , vše co se dohodlo bylo vždy beze zbytku splněno , příprava k prodeji včetně videoprezentace na vysoké úrovni , o nic jsem se vlastně nemusel starat – katastr nemovitostí , přepisy energií , odhlášení popelnice atd. , prostě všechny ty otravné práce co souvisí  s prodejem domu šly mimo mě a vše vyřídila paní Lerchová a mnohdy k mému údivu ještě s úsměvem.

   Takže všem , kteří řeší podobný problém , jako jsem řešil já , vřele doporučuji kontaktovat paní Lerchovou . Jsem si jist , že budete s její prací plně spokojeni , tak jako jsem byl já.

Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*