0 k porovnání
Bc. Jarmila Gerstenhöferová

Bc. Jarmila Gerstenhöferová realitní makléřka

O mně

mobil: 734 427 458

email: jarmila.gers@ceret.cz

 

Prostředí realit je mi od mládí velmi blízké. Vždy jsem byla velkým fandou všech nových staveb, ale zejména ráda sleduji proměny starých domů do nových podob. Často při procházce narážím na staré, opuštěné nemovitosti a neubráním se představám, jak by je šlo opravit a vdechnout jim nový život. Osobně pro mě slovo „domov“ hodně znamená a proto si vážím každého, kdo se při změně bydlení navíc rozhodne vložit svoji energii do proměny a zvelebení své nemovitosti.

Celý život se pohybuji na poli stavařiny a obchodu a podílet se na procesu prodeje nemovitostí je příležitostí, jak být v kontaktu s lidmi a zúročit své zkušenosti. Těší mě, když někdo koupí vhodné nemovitosti, nalezne svůj nový domov, nebo se mu splní podnikatelský záměr.

Po ukončení studia jsem pracovala krátce jako projektant, poté jsem působila jako manažer obchodu a marketingu ve stavebnictví, dlouhodobě ve výrobně stavební společnosti. Především se zaměřuji na technické budovy a komerční prostory, kde zhodnocuji své letitou praxí nasbírané vědomosti.

Hana Pastyříková20.04.2023Velké poděkování za zprostředkování prodeje domu v Žatci paní Jarmile Gerstenhöferové. Je to realitní makléřka na svém místě, která obětavě a na profesionální úrovni odvedla dobrou práci. Bylo potěšení s ní spolupracovat. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, pak znovu CERET Reality.
Zjistit více

Ludvík Polák04.01.2023Velmi rád bych poděkoval paní Jarmile Gerstenhöferové z Ceret Reality za perfektní pomoc s prodejem bytu mé maminky. Paní Gerstenhöferová nám pomohla s prodejem již druhého bytu a vždy se podařilo byt prodat ve velmi krátkém čase a za částku, se kterou jsme byly velmi spokojeni. Paní Gerstenhöferová vše zařídila, nemuseli jsme skoro nic řešit. Obrovské DÍKY !!! :)
Zjistit více

Slavěna Dolejšová05.10.2022Děkuji za skvěle zařízený prodej RD, a to včetně veškeré smluvní dokumentace a dokumentace potřebné k prodeji domu. Paní Gerstenhöferová je velice příjemná a spolehlivá paní. Je zřejmé, že s prodejem nemovitostí má již zkušenosti. Vše proběhlo hladce a jakékoliv dotazy mi byly zodpovězeny (včetně dobrých rad). Moc děkuji Dolejšová
Zjistit více

Milan Gruncl02.09.2021Vážení, o vaší organizaci Ceret reality jsem se dozvěděl díky vaší pracovnici paní Bc. J. Gerstenhöferové, která si všimla naší poněkud již zchátralé usedlosti.
Zjistit více

Emilie Mikolášková22.07.2021Dobrý den,chtěla bych tímto moc poděkovat za zprostředkování prodeje mého pozemku.Překvapila mě rychlost prodeje a velice profesionální jednání .Paní Gerstenhoferová má milý a laskavý přístup .Můžu jí vřele doporučit.Ještě bych chtěla poděkovat celé Vaší realitní kanceláři která má na tom taky svůj podíl. Děkuji moc
Zjistit více

*
*
*
*
phone: email:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 3+kk v OV se zahradou, novostavba, Staňkovice u Žatce
Porovnat
3 999 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem bytu 3+1 v Žatci
Porovnat
12 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej rodinného domu 5+kk, Husitské náměstí, Žatec novinka
Porovnat
-
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v OV se zahradou, novostavba, Staňkovice u Žatce
Porovnat
-
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 3+1 s lodžií, 68,4 m2, Žatec
Porovnat
2 000 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej individuálního bydlení v rodinném trojdomě v obci Staňkovice u Žatce
Porovnat
-
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej individuálního bydlení v rodinném trojdomě v obci Staňkovice u Žatce
Porovnat
-
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej rodinné vily 7+1 s krásnou zahradou 1169 m2, okr. Louny
Porovnat
8 500 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem bytu 3+1, 68,28 m2, Žatec Mládežnická ul.
Porovnat
-
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*