0 k porovnání
Bc. Jarmila Gerstenhöferová

Bc. Jarmila Gerstenhöferová realitní makléřka

O mně

mobil: 734 427 458

email: jarmila.gers@ceret.cz

 

Svět realit a obecně bydlení je mi od mládí velmi blízký. Vždy jsem byla velkým fandou všech nových staveb, ale zejména ráda sleduji proměny starých domů do nových podob. Často při procházce narážím na staré, opuštěné nemovitosti a neubráním se představám, jak by je šlo opravit a vdechnout jim nový život. Proto velice fandím každému, kdo se rozhodne pro změnu bydlení a navíc je ochotný vložit svoji energii do proměny a zvelebení své nemovitosti. V prodeji realit působím zatím krátce. Celý život se ale pohybuji na poli stavařiny a obchodu. Po ukončení stavební průmyslové školy jsem pracovala jako projektant, poté dlouhou dobu ve stavebninách a následně ve výrobně stavební společnosti na pozici manažera obchodu a marketingu.

Reality jsou novou výzvou v životě, jak být v kontaktu se zákazníkem a být v kontaktu s tím, co mně je blízké. Především se zaměřuji na technické budovy a komerční prostory, kde zhodnocuji své letitou praxí nasbírané vědomosti.

Šafránek Jozef21.07.2020Velice děkuji za spolupráci při prodeji mé nemovitosti paní Jarmilce. Za svůj život jsem prodával více nemovitostí, ale ona je opravdový profesionál. Celý obchod proběhl rychle a hladce, na spolupráci mám trvalou krásnou vzpomínku.
Zjistit více

Jana Bodnárová03.04.2020Chtěla bych poděkovat za spolupráci s paní Gerstenhöferovou. Celá spolupráce proběhla v pořádku a rychle. Tím, že bydlím v zahraničí nebyl vůbec problém a vše se vyjednala bez problému. Měla jsem 100% jistotu ve firmě. Moc děkuji.
Zjistit více

Štěpánka Stibůrková26.04.2019Velice si vážím profesionálních služeb paní Jarmily.
Zjistit více

Mgr. Venuše Kellnerová24.04.2019Dobrý den, chtěla bych poděkovat Bc Jarmile Gestenhöferové za perfektní servis při koupi bytu. Její profesionální péče byla na vysoké úrovni. S pozdravem Mgr Venuše Kellnerová
Zjistit více

Pavel Šťastný09.04.2019Při prodeji bytu jsme využili služeb Ceret Reality prostřednictvím makléřky paní Bc. Jarmily Gerstenhöferové a udělali jsme dobře.Tuto realitní kancelář mohu vřele doporučit a její volbou neuděláte chybu.Paní makléřka vyřídila,zařídila a vše obstarala k naší spokojenosti.Tak si představuji péči o zákazníka.Ať se daří.
Zjistit více

Druh: Prodej
Typ:

Poptáváme koupi rodinného domu pro klienta. Novostavba nebo nemovitost starší, či určená k rekonstrukci. Prosím nabídněte v lokalitě Most a okolí do 10 km.

1 500 000 - 3 000 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ:

Koupím pozemek vhodný pro účely stavby skladové haly nebo koupím starší nevyužitý areál nebo hospodářský areál k rekonstrukci pro logistické účely. Vhodný Chomutov a blízké okolí.

Druh: Prodej
Typ:

Pro vášnivé pejskaře a chovatele poptáváme statek nebo menší usedlost k nastěhování. Lokalita Žatecko, Kadaňsko nebo Podbořansko. Pokud víte nebo vlastníte takovou nemovitost, rádi se zájemci přijedeme podívat.

2 000 000 - 2 500 000 Kč Detail
Druh: Prodej
Typ:
*
*
*
*
phone: fullname: lname: fname: email:

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Rodinný dům s pozemkem v Měcholupech, 1289m2
1 180 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej rodinného domu s garáží, Lipenec
2 750 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem bytu v rodinném domě 3kk (68 m2), Žatec
-
Chomutov — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej pozemku k výstavbě 5674 m2, Otvice u Chomutova
-
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej pozemku se starším domem, Buškovice
248 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+1 64m2 Žatec, Pekárenská
1 080 000 Kč
Chomutov — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej vybaveného bytu 2+1 58 m2, Generála Svobody
780 000 Kč
Louny — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej zahrádky se zázemím, 250m2, Žatec
-
Louny — Komerční prostory, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem haly Žatec, 540 m2
37 800 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*