0 k porovnání
Hana Lerchová

Hana Lerchová realitní makléřka

O mně

mobil: +420 608 445 005

email: hana.lerchova@ceret.cz

web: www.hanalerchova.cz

 

Vítám Vás na svém realitním profilu. Pokud bych měla začít psát o mém zájmu o nemovitosti, tak bych se vrátila někam do dívčích let, kdy jsem s partou o prázdninách „prolejzala“ staré chalupy u sousedů, bunkry, stodoly, vybydlené domy a v průběhu školního roku nadšeně navštěvovala mé spolužačky bydlící v rodinných domech a bytech v Praze.

Nicméně k prvnímu obchodu s nemovitostmi jsem se dostala v roce 2003, kdy jsem zajišťovala prodej rodinného bytu na Praze 9 a z části utržených peněz jsem si vyhledala byt pro mé samostatné bydlení. Při koupi svého vysněného bytu jsem se seznámila s makléřem, kterému jsem při prohlídce řekla, že kuchyňka vypadá moc hezky a pokud mi k ní sežene i schopnou kuchařku, tak beru :-)

Při převzetí bytu jsem spolu s klíčema obdržela i jeden výtisk "České kuchařky" a první nabídku na pozici realitní makléřky.

Nabídku jsem sice nepřijala, ale můj zájem o nemovitosti a chtíč pomáhat ostatním v realizaci jejich obchodů s nemovitostmi stále stoupal.

Oficiálně jsem se stala realitní makléřkou až po nabídce realitní kanceláře CERET, kde mě oslovil jejich rodinný a nekomerční přístup ke klientovi a i samotnému makléři a celkově jsem měla dobrý pocit z toho, že budu mít zázemí kanceláře fungující na základě osobního přístupu již 15let.

Jsem nadšená z toho, že má práce je zároveň mým dlouholetým koníčkem a že se na mě s doporučením a důvěrou obrací stále více klientů, kterým svým osobním přístupem pomáhám plnit jejich sny a plány ...

 

Bude mi potěšením stát se i Vaší realitní makléřkou ...

 

Hana Lerchová

 

realitní makléřka

Ing. Bc. Bielská Věra22.02.2021Dobrý den,  ráda bych poděkovala za spolupráci žateckému týmu ceret.reality, především pak naší makléřce paní Haně Lerchové, za skvěle odvedenou práci. Ačkoliv jsme měli konkrétní požadavky na nového majitele bytu, který jsme prodávali, paní Lerchová nám ve všem vyšla vstříc a trpělivě hledala, až jsme, ke spokojenosti všech, našli ty pravé zájemce. Komunikace s paní Lerchovou byla od začátku férová, velmi lidská a pohodová, přesto naprosto profesionální. Pokud budeme ještě v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, obrátíme se opět na paní Lerchovou.
Zjistit více

Jiřina a Pepa Koňárkovi03.02.2021Dobrý den, chtěla jsem tímto emailem poděkovat pí Haně Lerchové za prodej bytu v Mlýncích. Pí Lerchová je velice obětavá,příjemná a opravdu na tom správném místě. Umí velice dobře jednat s lidmi,vše vyřídí  a není nic pro ni problém a má zájem aby všichni účastníci prodeje byli spokojeni. Chtěla jsem tímto emailem poděkovat a přejeme  hodně pracovních ale i životních úspěchů.
Zjistit více

Šebek Jan04.01.2021Výborné a rychlé jednání paní Lerchové. Koupě bytu proběhla bez jakýchkoliv zádrhelů a následně mi realitka pomohla sehnat slušné nájemníky do koupeného bytu, takže jsem celkově spokojen na jedničku. S pomocí realitky jsem tedy během 4 týdnů koupil byt i jsem jej rovnou pronajal.
Zjistit více

Markéta Mračková04.01.2021Tímto bych chtěla poděkovat vaší společnosti a zejména pí. Haně Lerchové. I když můj prodej nedopadl( ohledně problémů s mojí spoluvlastnicí),vám opravdu děkuji. Pí. Hana Lerchová vždy dovedla odvézt profesionální práci. Tímto si ji velmi vážím a nadále ji budu všude doporučovat. Díky mému zaměstnání(jsem kadeřnice) mám spoustu zákazníci a už jsem dala pár kontaktů.
Zjistit více

Michaela Z.15.12.2020Chtěla bych tímto poděkovat makléřce Hance Lerchové, za její ochotu při vyhledávání, koupi a renovaci mého nového bytu. Byt je přesně podle mých představ, spolupráce byla perfektní. Moc děkuji a doporučuji.
Zjistit více

*
*
*
*
email:

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Novostavby řadových RD v Podbořanech - 150m2 k nastěhování
2 940 000 Kč
Litoměřice — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem zařízeného apartmánu v centru Roudnice nad Labem
15 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Byt k prodeji 3+1 56m2, Podbořany
715 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Byt 1+1 37m2 po rekonstrukci
599 000 Kč
Chomutov — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej pozemku 382m2 u Nechranické přehrady
225 380 Kč
Chomutov — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej pozemku v krásné oblasti přehrady, přípojka elektřiny, 892 m²
535 000 Kč
Hlavní město Praha — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Nájem zařízeného  bytu 1+kk 33m2, parkovací stání, Praha 3
13 600 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej netradičního bytu 2+1 56m2
625 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Rodinný dům po částečné rekonstrukci 95m2, pozemek 494m2
840 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*