0 k porovnání
Hana Lerchová

Hana Lerchová realitní makléřka

O mně

mobil: +420 608 445 005

email: hana.lerchova@ceret.cz

web: www.hanalerchova.cz

 

Vítám Vás na svém realitním profilu. Pokud bych měla začít psát o mém zájmu o nemovitosti, tak bych se vrátila někam do dívčích let, kdy jsem s partou o prázdninách „prolejzala“ staré chalupy u sousedů, bunkry, stodoly, vybydlené domy a v průběhu školního roku nadšeně navštěvovala mé spolužačky bydlící v rodinných domech a bytech v Praze.

Nicméně k prvnímu obchodu s nemovitostmi jsem se dostala v roce 2003, kdy jsem zajišťovala prodej rodinného bytu na Praze 9 a z části utržených peněz jsem si vyhledala byt pro mé samostatné bydlení. Při koupi svého vysněného bytu jsem se seznámila s makléřem, kterému jsem při prohlídce řekla, že kuchyňka vypadá moc hezky a pokud mi k ní sežene i schopnou kuchařku, tak beru :-)

Při převzetí bytu jsem spolu s klíčema obdržela i jeden výtisk "České kuchařky" a první nabídku na pozici realitní makléřky.

Nabídku jsem sice nepřijala, ale můj zájem o nemovitosti a chtíč pomáhat ostatním v realizaci jejich obchodů s nemovitostmi stále stoupal.

Oficiálně jsem se stala realitní makléřkou až po nabídce realitní kanceláře CERET, kde mě oslovil jejich rodinný a nekomerční přístup ke klientovi a i samotnému makléři a celkově jsem měla dobrý pocit z toho, že budu mít zázemí kanceláře fungující na základě osobního přístupu již 15let.

Jsem nadšená z toho, že má práce je zároveň mým dlouholetým koníčkem a že se na mě s doporučením a důvěrou obrací stále více klientů, kterým svým osobním přístupem pomáhám plnit jejich sny a plány ...

 

Bude mi potěšením stát se i Vaší realitní makléřkou ...

 

Hana Lerchová

 

realitní makléřka

Ing. Jiří Skála24.11.2021chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat vaší Realitní kanceláři , konkrétně paní Lerchové za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho RD . Myslím , že každý , kdo řešil problém prodeje RD zvažuje , jakou formu zvolit – zda podat inzerát , informovat své známe – co kdyby někdo z jejich známých projevil zájem a nebo nakonec uvažují o realitní kanceláři. Jenže , popravdě řečeno o praktikách realitek kolují spíše negativní zprávy a tak když jsem se rozhodoval , jakou formu zvolit , byl jsem dost nedůvěřivý , byť jsem měl od známých dobrou referenci na RK Ceret. Nakonec jsem kontaktoval paní Lerchovou a musím
Zjistit více

Hana Šimsová20.11.2021Chtěla bych moc poděkovat paní makléřce Haně Lerchové za její pomoc s prodejem naší nemovitosti.Její přístup byl velmi profesionální od dobře odhadnuté prodejní ceny, přes přípravu nemovitosti k prodeji , včetně prezentace pomocí dronu, průběžném informování o stavu prohlídek až po závěrečné vyřízení všech náležitostí při prodeji. Paní makléřka je velmi nápaditá,aktivní, pracovitá,komunikativní a milá. Děkuji i celému týmu Ceret reality za spolehlivost a férovost při práci s penězi a dokumenty .Vřele doporučuji!
Zjistit více

Radka Kukurugyová01.11.2021S paní Lerchovou byla skvělá komunikace. Nemovitost připravila k prodeji velmi profesionálně včetně videoprezentace za pomocí dronu (cena videoprezentace byla součástí předem dohodnuté provize). Prodej proběhl bez problémů . Vše bylo zařízeno realitní kanceláří. Realitní makléřka jednala profesionálně, O průběhu prohlídek nás pravidelně informovala, Byla do prodeje maximálně zaangažovaná. Vřele doporučuji využít její služby.
Zjistit více

M & J Schmiedovi23.08.2021Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat realitní makléřce z RK Ceret, paní Haničce Lerchové za prodej bytu.
Zjistit více

Štěpánka Fikaisová06.05.2021Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Haně Lerchová za vynikající služby. Vše okolo prodeje bytu zajistila výborně. Paní Lerchová je opravdu Realitní makléřka s velkým "R". Z její energie a činů je patrné, že svou práci miluje. Dokáže neskutečné, má skvělý přehled o realitním trhu. Moc děkuji za její přístup nejenom k práci. Neskutečný člověk, s energií na rozdávání!
Zjistit více

*
*
*
*
email: fullname: phone:

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Chaty a rekreační objekty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej domu, vejminku a stodoly v obci Stekník
4 599 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej domu, statku, zemědělské usedlosti, Stebno u Petrohradu, pozemek 10.607m²
4 260 000 Kč
Hlavní město Praha — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej RD Praha-Chodov 6+kk, 309m², pozemek 434m²
27 900 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej dvougeneračního RD Vroutek - Mukoděly
2 120 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 3+1/L, 77m2 OV - městys Nepomyšl
630 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v OV, 2+kk, 41m², Podbořany
1 190 000 Kč
Hlavní město Praha — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+kk/L, 47m2 OV Praha 9, Vysočany
4 240 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v OV 2+1/L, 65m2 Sídliště Míru-Podbořany
1 290 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v OV 2+1, 57m2 + 10m2 sklep, Žatec - centrum
1 490 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*