0 k porovnání
Hana Lerchová

Hana Lerchová realitní makléřka

O mně

mobil: +420 608 445 005

email: hana.lerchova@ceret.cz

web: www.hanalerchova.cz

 

Vítám Vás na svém realitním profilu. Pokud bych měla začít psát o mém zájmu o nemovitosti, tak bych se vrátila někam do dívčích let, kdy jsem s partou o prázdninách „prolejzala“ staré chalupy u sousedů, bunkry, stodoly, vybydlené domy a v průběhu školního roku nadšeně navštěvovala mé spolužačky bydlící v rodinných domech a bytech v Praze.

Nicméně k prvnímu obchodu s nemovitostmi jsem se dostala v roce 2003, kdy jsem zajišťovala prodej rodinného bytu na Praze 9 a z části utržených peněz jsem si vyhledala byt pro mé samostatné bydlení. Při koupi svého vysněného bytu jsem se seznámila s makléřem, kterému jsem při prohlídce řekla, že kuchyňka vypadá moc hezky a pokud mi k ní sežene i schopnou kuchařku, tak beru :-)

Při převzetí bytu jsem spolu s klíčema obdržela i jeden výtisk "České kuchařky" a první nabídku na pozici realitní makléřky.

Nabídku jsem sice nepřijala, ale můj zájem o nemovitosti a chtíč pomáhat ostatním v realizaci jejich obchodů s nemovitostmi stále stoupal.

Oficiálně jsem se stala realitní makléřkou až po nabídce realitní kanceláře CERET, kde mě oslovil jejich rodinný a nekomerční přístup ke klientovi a i samotnému makléři a celkově jsem měla dobrý pocit z toho, že budu mít zázemí kanceláře fungující na základě osobního přístupu již 15let.

Jsem nadšená z toho, že má práce je zároveň mým dlouholetým koníčkem a že se na mě s doporučením a důvěrou obrací stále více klientů, kterým svým osobním přístupem pomáhám plnit jejich sny a plány ...

 

Bude mi potěšením stát se i Vaší realitní makléřkou ...

 

Hana Lerchová

 

realitní makléřka

René Pour, Hana Försterová 12.04.2021chtěli bychom touto cestou moc poděkovat realitní kanceláři a speciálně paní Lerchové, která nám pomohla při koupi bytu v Žatci v roce 2020. Velice si ceníme ochoty a vstřícnosti, kterou nám věnovala a to i o víkendu. Pokud by jsme v budoucnu něco sháněli či kupovali,obrátíme se opět na paní Lerchovou se kterou byla radost spolupracovat a není dne kdybychom na ni nevzpomněli.Byt je krásný, má skvělou energii a jsme tu šťastný, ještě jednou moc děkujeme 
Zjistit více

Richard Sopko09.04.2021Pani Hana Lerchová je vstřícna a spolehlivá, prostě profesionál, osoba na správném místě. Spolupráce s ní byla výborná, často nad rámec jeji sjednaných povinností.  Opravdu musím ocenit jejich komunikaci, nasazení a maximální zájem o Vaši spokojenost. Mockrát děkujeme za pomoc při koupi chatičky a příště se na Vás zase rádi obrátíme. Doporučujeme!
Zjistit více

Brož Jakub06.04.2021S. p. Lerchovou a jejím přístupem jsem byl velmi spokojený, všechny nastalé situace dokázala rychle a efektivně řešit a byla schopným a svědomitým partnerem jak při koupi nemovitosti, tak při jejím následném pronájmu.
Zjistit více

Ing. Bc. Bielská Věra22.02.2021Dobrý den,  ráda bych poděkovala za spolupráci žateckému týmu ceret.reality, především pak naší makléřce paní Haně Lerchové, za skvěle odvedenou práci. Ačkoliv jsme měli konkrétní požadavky na nového majitele bytu, který jsme prodávali, paní Lerchová nám ve všem vyšla vstříc a trpělivě hledala, až jsme, ke spokojenosti všech, našli ty pravé zájemce. Komunikace s paní Lerchovou byla od začátku férová, velmi lidská a pohodová, přesto naprosto profesionální. Pokud budeme ještě v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, obrátíme se opět na paní Lerchovou.
Zjistit více

Jiřina a Pepa Koňárkovi03.02.2021Dobrý den, chtěla jsem tímto emailem poděkovat pí Haně Lerchové za prodej bytu v Mlýncích. Pí Lerchová je velice obětavá,příjemná a opravdu na tom správném místě. Umí velice dobře jednat s lidmi,vše vyřídí  a není nic pro ni problém a má zájem aby všichni účastníci prodeje byli spokojeni. Chtěla jsem tímto emailem poděkovat a přejeme  hodně pracovních ale i životních úspěchů.
Zjistit více

*
*
*
*
lname: email: phone: fname:

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v OV 1+1, 37m2, Velká Osada/Komenského - Podbořany
840 000 Kč
Louny — Chaty a rekreační objekty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej chaty 80m2, pozemek 1571m2, Hřivice u Loun
1 220 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Nájem bytu 2+1/L, 65m2 Sídliště Míru-Podbořany
10 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem bytu 3+1, 82m2, Hošťálkovo nám.,Žatec
10 000 Kč
Mladá Boleslav — Chaty a rekreační objekty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej dřevěné chaty 82m2 v obci Sojovice, pozemek 888m2
2 120 000 Kč
Nymburk — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej RD 2+1 158m2- Pátek u Poděbrad, okres Nymburk
3 590 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej RD 3+1, 144m2 Podbořany-Žatecká
2 190 000 Kč
Most — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+kk, 40m2, Most - Sedmistovky
495 000 Kč
Louny — Komerční prostory, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej nebytového prostoru 121m2, Pražská - Lubenec
-
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*