0 k porovnání
Hana Lerchová

Hana Lerchová realitní makléřka

O mně

mobil: +420 608 445 005

email: hana.lerchova@ceret.cz

web: www.hanalerchova.cz

 

Vítám Vás na svém realitním profilu. Pokud bych měla začít psát o mém zájmu o nemovitosti, tak bych se vrátila někam do dívčích let, kdy jsem s partou o prázdninách „prolejzala“ staré chalupy u sousedů, bunkry, stodoly, vybydlené domy a v průběhu školního roku nadšeně navštěvovala mé spolužačky bydlící v rodinných domech a bytech v Praze.

Nicméně k prvnímu obchodu s nemovitostmi jsem se dostala v roce 2003, kdy jsem zajišťovala prodej rodinného bytu na Praze 9 a z části utržených peněz jsem si vyhledala byt pro mé samostatné bydlení. Při koupi svého vysněného bytu jsem se seznámila s makléřem, kterému jsem při prohlídce řekla, že kuchyňka vypadá moc hezky a pokud mi k ní sežene i schopnou kuchařku, tak beru :-)

Při převzetí bytu jsem spolu s klíčema obdržela i jeden výtisk "České kuchařky" a první nabídku na pozici realitní makléřky.

Nabídku jsem sice nepřijala, ale můj zájem o nemovitosti a chtíč pomáhat ostatním v realizaci jejich obchodů s nemovitostmi stále stoupal.

Oficiálně jsem se stala realitní makléřkou až po nabídce realitní kanceláře CERET, kde mě oslovil jejich rodinný a nekomerční přístup ke klientovi a i samotnému makléři a celkově jsem měla dobrý pocit z toho, že budu mít zázemí kanceláře fungující na základě osobního přístupu již 15let.

Jsem nadšená z toho, že má práce je zároveň mým dlouholetým koníčkem a že se na mě s doporučením a důvěrou obrací stále více klientů, kterým svým osobním přístupem pomáhám plnit jejich sny a plány ...

 

Bude mi potěšením stát se i Vaší realitní makléřkou ...

 

Hana Lerchová

 

realitní makléřka

Vilém a Petra Kalenští16.03.2022Když jsme prodávali náš byt b Praze,měla sem hrůzu z toho co nas čekà. na doporučení jsme oslovili Hanu Lerchovou Vše proběhlo hladce a bez problémů. Zařídila vše potřebné,v podstatě jsme se nemuseli o nic starat.Pouze si najít čas na podepsání hotových dokumentů. Prohlídku našeho bytu zvládla i v anglickém jazyce,o všem nás perfektně informovala. Odhlásila a uzavřela přepisy záloh a energií po prodeji. Byla kdykoliv k dispozici,úžasně empatický a poctivý člověk. Vždy vstřícná,vše ochotně vysvětlila. Má lidský a zároveň profesionální přístup směrem ke klientům. Nejen že náš pražský byt prodala za pouhe 3měsíce,ale náhodou nám během spolupráce našla i náš vysněný domeček. Paní makléřku Hanu Lerchovou mohu určitě vřele doporučit. Hani moc děkujeme Vilém a Petra Kalenští
Zjistit více

Jana Furiková23.02.2022Zkušenost s realitní makléřkou Hanou Lerchovou je velmi kladná. Ochota, přístup a rychlost jednání je na vynikající úrovni. Prodej domu proběhl bez sebemenších problémů a chyb. Paní makléřka je velice milá a vstřícná. Všem mohu jen doporučit.
Zjistit více

Jan Čtvrtník23.02.2022Poděkování paní Haně Lerchové za zprostředkování prodeje nemovitosti
Zjistit více

Ing. Jiří Honomichl23.02.2022Paní Hana Lerchová poskytuje skvělé realitní služby. Již mně prodala dva pozemky a jsem naprosto spokojený s její profesionální činností. Vše zařídila naprosto k mé spokojenosti.
Zjistit více

Jolana Sklenářová08.02.2022Tuto realitní kancelář doporučuji. O prodej se nám starala k naší spokojenosti paní Lerchová. Děkuji
Zjistit více

*
*
*
*
phone: email: fname:

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej RD v klidné části obce Vroutek
6 450 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+kk, 42 m2, osobní vlastnictví v Podbořanech
1 750 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem bytu 2kk, Kpt. Nálepky v Podbořanech
7 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+1 57m2 + zahrada 207m2 s chatkou, obec Mlýnce
999 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v OV 3+1/L 70m2 Žatec, Bratří Čapků
2 600 000 Kč
Chrudim — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej pozemku pro výstavbu RD 16.121m², Morašice u Chrudimi
-
Ústí nad Labem — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v OV, 2+kk/B 71m² Chlumec u Chabařovic
2 395 000 Kč
Hlavní město Praha — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+kk, 55m2 Praha 5-Košíře
5 500 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem bytu 4+1/L 84m2, Alšova, Podbořany
14 500 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*