0 k porovnání
Hana Lerchová

Hana Lerchová realitní makléřka

O mně

mobil: +420 608 445 005

email: hana.lerchova@ceret.cz

web: www.hanalerchova.cz

 

Vítám Vás na svém realitním profilu. Pokud bych měla začít psát o mém zájmu o nemovitosti, tak bych se vrátila někam do dívčích let, kdy jsem s partou o prázdninách „prolejzala“ staré chalupy u sousedů, bunkry, stodoly, vybydlené domy a v průběhu školního roku nadšeně navštěvovala mé spolužačky bydlící v rodinných domech a bytech v Praze.

Nicméně k prvnímu obchodu s nemovitostmi jsem se dostala v roce 2003, kdy jsem zajišťovala prodej rodinného bytu na Praze 9 a z části utržených peněz jsem si vyhledala byt pro mé samostatné bydlení. Při koupi svého vysněného bytu jsem se seznámila s makléřem, kterému jsem při prohlídce řekla, že kuchyňka vypadá moc hezky a pokud mi k ní sežene i schopnou kuchařku, tak beru :-)

Při převzetí bytu jsem spolu s klíčema obdržela i jeden výtisk "České kuchařky" a první nabídku na pozici realitní makléřky.

Nabídku jsem sice nepřijala, ale můj zájem o nemovitosti a chtíč pomáhat ostatním v realizaci jejich obchodů s nemovitostmi stále stoupal.

Oficiálně jsem se stala realitní makléřkou až po nabídce realitní kanceláře CERET, kde mě oslovil jejich rodinný a nekomerční přístup ke klientovi a i samotnému makléři a celkově jsem měla dobrý pocit z toho, že budu mít zázemí kanceláře fungující na základě osobního přístupu již 12let.

Jsem nadšená z toho, že má práce je zároveň mým dlouholetým koníčkem a že se na mě s doporučením a důvěrou obrací stále více klientů, kterým svým osobním přístupem pomáhám plnit jejich sny a plány ...

 

Bude mi potěšením stát se i Vaší realitní makléřkou ...

 

Hana Lerchová

 

realitní makléřka

Terezie Jirásková24.07.2019Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Haně Lerchové za zprostředkování pronájmu mého bytu. Spolupráce byla velmi milá, rychlé jednání, profesionální přístup a ochota vyhovět ve všech směrech. Děkuji
Zjistit více

Jana Tobischová14.06.2019Chtěla bych tímto poděkovat paní Hance Lerchové a vřele doporučit. Absolutně profesionální a milý přístup. Ochotně nám pomohla úplně se vším. A neumím si představit jak bych zvládla prodej našeho bytu bez ní. Všem doporučuji a Haničce a realitní kanceláři ještě jednou moc děkuji.
Zjistit více

Klára Linhartová10.05.2019Realitní kancelář Ceret reality doporučuji jako seriózní. Makléřka Hanka Lerchová mi pomohla s prodejem nemovitosti a vše proběhlo nad má očekávání velmi rychle. S mojí povahou bych ještě rok zvažovala, zda vůbec prodávat... Hanka zvládla bravurně i nestandardní komunikační situace. Děkuji Hance za dobrou práci.
Zjistit více

Josef Brabec10.04.2019Chtěli bychom tímto poděkovat za spolupráci paní makléřce Haně Lerchové. I přesto, že obchod neproběhl, byla velice ochotná a profesionální.
Zjistit více

Drahomíra Dvořáková12.12.2018Udělala jsem několik pokusů o prodej svojí nemovitosti sama za sebe, a moc se mi nedařilo, až mi byla doporučena tato realitní kancelář. Ve velmi přátelské atmosféře jsme se dohodli na podmínkách převyšujících moje představy a v krátké době byl prodej uskutečněn, zjistila jsem, že je dobré obrátit se na skutečné odborníky, navíc velmi solidní. Proto jí doporučím všem svým známým. Jsem maximálně spokojená a děkuji za perfektní spolupráci.
Zjistit více

*
*
*
*

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Byty, Pronájem
Nájem bytu 2+kk v Podbořanech
7 500 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+1 55m2 Podbořany, Husova
890 000 Kč
Hlavní město Praha — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 57m2 2+1/L Praha 10, Malešice
3 430 000 Kč
Hlavní město Praha — Komerční prostory, Prodej
Fotografie nemovitosti - Investiční prostory 53m2 OV, prodej, Praha 10, ul.Černokostelecká
2 350 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+1/B 62m2 Podbořany OV
820 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v osobním vlastnictví, 3+1/B, 82m2 Žatec
1 620 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 65m2, 3+1/L Mírová, Podbořany
800 000 Kč
Louny — Chaty a rekreační objekty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Podsklepená chatka s pozemkem 1337m2, Siřem
280 000 Kč
Rakovník — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej podsklepeného RD 2+1/T 103m2 v Krušovicích
1 980 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*