0 k porovnání
Hana Lerchová

Hana Lerchová realitní makléřka

O mně

mobil: +420 608 445 005

email: hana.lerchova@ceret.cz

web: www.hanalerchova.cz

 

Vítám Vás na svém realitním profilu. Pokud bych měla začít psát o mém zájmu o nemovitosti, tak bych se vrátila někam do dívčích let, kdy jsem s partou o prázdninách „prolejzala“ staré chalupy u sousedů, bunkry, stodoly, vybydlené domy a v průběhu školního roku nadšeně navštěvovala mé spolužačky bydlící v rodinných domech a bytech v Praze.

Nicméně k prvnímu obchodu s nemovitostmi jsem se dostala v roce 2003, kdy jsem zajišťovala prodej rodinného bytu na Praze 9 a z části utržených peněz jsem si vyhledala byt pro mé samostatné bydlení. Při koupi svého vysněného bytu jsem se seznámila s makléřem, kterému jsem při prohlídce řekla, že kuchyňka vypadá moc hezky a pokud mi k ní sežene i schopnou kuchařku, tak beru :-)

Při převzetí bytu jsem spolu s klíčema obdržela i jeden výtisk "České kuchařky" a první nabídku na pozici realitní makléřky.

Nabídku jsem sice nepřijala, ale můj zájem o nemovitosti a chtíč pomáhat ostatním v realizaci jejich obchodů s nemovitostmi stále stoupal.

Oficiálně jsem se stala realitní makléřkou až po nabídce realitní kanceláře CERET, kde mě oslovil jejich rodinný a nekomerční přístup ke klientovi a i samotnému makléři a celkově jsem měla dobrý pocit z toho, že budu mít zázemí kanceláře fungující na základě osobního přístupu již 12let.

Jsem nadšená z toho, že má práce je zároveň mým dlouholetým koníčkem a že se na mě s doporučením a důvěrou obrací stále více klientů, kterým svým osobním přístupem pomáhám plnit jejich sny a plány ...

 

Bude mi potěšením stát se i Vaší realitní makléřkou ...

 

Hana Lerchová

 

realitní makléřka

Jan Krouza13.04.2020Na základě úspěšně realizovaného prodeje pozemků určených k výstavbě, vřele doporučuji služby realitní kanceláře CERET Reality a makléřky paní Hany Lerchové. S důvěrou se v budoucnu vždy rád obrátím na tuto realitní kancelář.
Zjistit více

Přemysl Fiala10.02.2020Děkuji RK CERET a jmenovitě paní Haně Lerchové za služby spojené s nákupem nemovitosti. Doporučuji klientům.
Zjistit více

Synková06.11.2019Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat Vaší realitní kanceláři za Vaše služby, které jste nám poskytli. Hlavně moc děkujeme paní Haně Lerchové za její skvěle odvedenou práci a příjemné jednání. S Vaší realitní kanceláří jsme byli velice spokojeni. Přeji Vám všem hezký den. Synková.
Zjistit více

Ladislav Bučil21.10.2019Dobrý den, s paní Hanou Lerchovou jsem byl nadmíru spokojen. Na schůzky vždy dorazila včas a připravená. Obchod proběhl rychle a bez nejmenších zádrhelů. Děkuji jí za profesionální práci. S pozdravem Ladislav Bučil
Zjistit více

Terezie Jirásková24.07.2019Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Haně Lerchové za zprostředkování pronájmu mého bytu. Spolupráce byla velmi milá, rychlé jednání, profesionální přístup a ochota vyhovět ve všech směrech. Děkuji
Zjistit více

*
*
*
*
fullname: phone: fname:
captchaNačtete nový obrázek

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 1+1 38m2
-
Louny — Komerční prostory, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem komerčního prostoru 33m2 u náměstí, Podbořany
6 000 Kč
Louny — Malé objekty, garáže, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej Garáže 22m2 v Podbořanech
119 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1/L 87m2
949 000 Kč
Louny — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Zahrada s ovocnými stromy 1118m2 v Blšanech, okres Louny
279 500 Kč
Louny — Malé objekty, garáže, Prodej
Garáž
115 000 Kč
Louny — Malé objekty, garáže, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej garáže u nádraží v Podbořanech
65 000 Kč
Louny — Komerční prostory, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem komerčního prostoru 33m2 u náměstí, Podbořany
6 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 3+1/L 73m ŽATEC, Mládežnická, OV
1 770 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*