0 k porovnání
Hana Lerchová

Hana Lerchová realitní makléřka

O mně

mobil: +420 608 445 005

email: hana.lerchova@ceret.cz

web: www.hanalerchova.cz

 

Vítám Vás na svém realitním profilu. Pokud bych měla začít psát o mém zájmu o nemovitosti, tak bych se vrátila někam do dívčích let, kdy jsem s partou o prázdninách „prolejzala“ staré chalupy u sousedů, bunkry, stodoly, vybydlené domy a v průběhu školního roku nadšeně navštěvovala mé spolužačky bydlící v rodinných domech a bytech v Praze.

Nicméně k prvnímu obchodu s nemovitostmi jsem se dostala v roce 2003, kdy jsem zajišťovala prodej rodinného bytu na Praze 9 a z části utržených peněz jsem si vyhledala byt pro mé samostatné bydlení. Při koupi svého vysněného bytu jsem se seznámila s makléřem, kterému jsem při prohlídce řekla, že kuchyňka vypadá moc hezky a pokud mi k ní sežene i schopnou kuchařku, tak beru :-)

Při převzetí bytu jsem spolu s klíčema obdržela i jeden výtisk "České kuchařky" a první nabídku na pozici realitní makléřky.

Nabídku jsem sice nepřijala, ale můj zájem o nemovitosti a chtíč pomáhat ostatním v realizaci jejich obchodů s nemovitostmi stále stoupal.

Oficiálně jsem se stala realitní makléřkou až po nabídce realitní kanceláře CERET, kde mě oslovil jejich rodinný a nekomerční přístup ke klientovi a i samotnému makléři a celkově jsem měla dobrý pocit z toho, že budu mít zázemí kanceláře fungující na základě osobního přístupu již 15let.

Jsem nadšená z toho, že má práce je zároveň mým dlouholetým koníčkem a že se na mě s doporučením a důvěrou obrací stále více klientů, kterým svým osobním přístupem pomáhám plnit jejich sny a plány ...

 

Bude mi potěšením stát se i Vaší realitní makléřkou ...

 

Hana Lerchová

 

realitní makléřka

Václav Dragoun14.09.2022Dobrý den. chtěli bychom touto cestou moc poděkovat paní Haně Lerchové za její příjemný a profesionální přístup, řešení situací, chceme poděkovat celé realitní kanceláři CERET díky Dragounovi Pchery okr. Kladno
Zjistit více

Václava Kostečková24.08.2022Paní makléřku Hanu Lerchovou jsem poznala na základě doporučení a ani jednou jsem nelitovala. Velká vstřícnost a ochota dotáhnout věci do zdárného konce je jí vlastní. Chtěla bych jí touto cestou poděkovat a popřát jí do budoucna jen to nejlepší.
Zjistit více

Peter Ženčica01.07.2022100% Doporucujem, od prehliadky k podpisu neprebehli ani 3 tyzdne a to len vdaka profesionalnemu a priatelskemu pristupu Pani Lerchovej.
Zjistit více

Adéla Vokurková15.06.2022Nejen, že nám prodala krásný domek, ale tím to nekončí!!!!! Velmi vstřícně mi zodpovědela všechny otázky, kde co jak zařídit. Doporučila a dala kontakty na řemeslníky. Je znát a to je dobře, když vám prodávají domek, kde se chystáte žít, že prodávající je znalá v lokalitě a ví jak to tu chodí. 
Zjistit více

Alena Hlávková06.04.2022Zamýšlíte-li prodat nebo zakoupit nemovitost doporučuji využít služeb Hany Lerchové z RK CERET Reality. Obrátila jsem se na ni ohledně prodeje bytu na základě doporučení a nelitovala jsem. Předala jsem jí pouze klíče a o vše se postarala. Měla jsem vše bez starostí, vše bylo zorganizováno perfektně, vysvětlila každý postup, celou dobu informovala o stavu prodeje. Hanka plní představy prodávajícího a hájí i zájmy kupujícího tak aby obě strany byly spokojené. CERET Reality zároveň byla i právní jistota. 
Zjistit více

*
*
*
*
fname: fullname: lname: email:

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v OV 3+1/L Mírová, Podbořany
2 350 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem byt 2+1 57m2 + zahrada 207m2 s chatkou, Mlýnce-Vroutek
8 500 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej rodinného domu Mukoděly u Vroutku, 522m2 pozemek
3 900 000 Kč
Chomutov — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej dřevostavby 3+kk, 96m2, Vadkovice (novostavba RD)
4 250 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej byt 3+1 v Podbořanech
1 928 000 Kč
Louny — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem bytu 3+1, 82m2, Hošťálkovo nám.,Žatec
10 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej RD 4+kk v obci Mlýnce u Vroutku
2 870 000 Kč
Most — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 3+1, 62 m2, Lidická-Most
1 399 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej RD v klidné části obce Vroutek
6 450 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*