0 k porovnání
Hana Lerchová

Hana Lerchová realitní makléřka

O mně

mobil: +420 608 445 005

email: hana.lerchova@ceret.cz

web: www.hanalerchova.cz

 

Vítám Vás na svém realitním profilu. Pokud bych měla začít psát o mém zájmu o nemovitosti, tak bych se vrátila někam do dívčích let, kdy jsem s partou o prázdninách „prolejzala“ staré chalupy u sousedů, bunkry, stodoly, vybydlené domy a v průběhu školního roku nadšeně navštěvovala mé spolužačky bydlící v rodinných domech a bytech v Praze.

Nicméně k prvnímu obchodu s nemovitostmi jsem se dostala v roce 2003, kdy jsem zajišťovala prodej rodinného bytu na Praze 9 a z části utržených peněz jsem si vyhledala byt pro mé samostatné bydlení. Při koupi svého vysněného bytu jsem se seznámila s makléřem, kterému jsem při prohlídce řekla, že kuchyňka vypadá moc hezky a pokud mi k ní sežene i schopnou kuchařku, tak beru :-)

Při převzetí bytu jsem spolu s klíčema obdržela i jeden výtisk "České kuchařky" a první nabídku na pozici realitní makléřky.

Nabídku jsem sice nepřijala, ale můj zájem o nemovitosti a chtíč pomáhat ostatním v realizaci jejich obchodů s nemovitostmi stále stoupal.

Oficiálně jsem se stala realitní makléřkou až po nabídce realitní kanceláře CERET, kde mě oslovil jejich rodinný a nekomerční přístup ke klientovi a i samotnému makléři a celkově jsem měla dobrý pocit z toho, že budu mít zázemí kanceláře fungující na základě osobního přístupu již 12let.

Jsem nadšená z toho, že má práce je zároveň mým dlouholetým koníčkem a že se na mě s doporučením a důvěrou obrací stále více klientů, kterým svým osobním přístupem pomáhám plnit jejich sny a plány ...

 

Bude mi potěšením stát se i Vaší realitní makléřkou ...

 

Hana Lerchová

 

realitní makléřka

Drahomíra Dvořáková12.12.2018Udělala jsem několik pokusů o prodej svojí nemovitosti sama za sebe, a moc se mi nedařilo, až mi byla doporučena tato realitní kancelář. Ve velmi přátelské atmosféře jsme se dohodli na podmínkách převyšujících moje představy a v krátké době byl prodej uskutečněn, zjistila jsem, že je dobré obrátit se na skutečné odborníky, navíc velmi solidní. Proto jí doporučím všem svým známým. Jsem maximálně spokojená a děkuji za perfektní spolupráci.
Zjistit více

Hana Dürnfelderová22.11.2018Tímto bych chtěla velmi poděkovat Haničce za její odvedou práci. Hanička mi prodávala barák a přes všechny komplikace za které mohu já (prodej se nám tak protáhl o hodně delší dobu) to Hanička nevzdala a ještě mi ve všem pomohla. Nebýt Haničky barák nemám prodaný do dnes. Její práce je perfektní a jde vidět, že ji dělá ráda a já ji moc děkuji za to všechno. Chci vám ji doporučit na milion procent. Pokud uvažujete prodat jděte do toho s Haničkou, nebudete litovat tak jako já. ???? Jsem ji za všechno hrozně moc vděčná. Hani jsi super a děkuji ????
Zjistit více

Ing. Karel Podhola13.09.2018Pro náš developerský projekt, kterým byla výstavba 10-ti řadových RD Bílý Kopec Podbořany, jsme si vybrali ke zprostředkování prodeje nemovitostí Vaší realitní kancelář, jmenovitě makléřku paní Hanu Lerchovou. Chtěl bych jí touto cestou poděkovat za velmi profesionální přístup, vstřícné jednání a vystupování s klienty a spolehlivost při realizaci všech námi dohodnutých úkonů. S pozdravem Ing. Karel Podhola
Zjistit více

Tomáš Novotný25.07.2018Děkuji paní Lerchové za profesionální servis, vstřícné lidské jednání, její nasazení ve večerních hodinách a přípravu mj. dokumentace po uzavření samotného obchodu - jako jsou vyplněné přepisy energií, kterých si vážím jako nadstandardní služby, kterou kde jaká realitní kancelář nezařizuje. Přeji Vám hodně zdaru a vřele Vás doporučuji jako spolehlivou makléřku! :)
Zjistit více

Iveta Denglerová20.06.2018Dobrý den. Děkuji paní Haně Lerchové za vysoce profesionální a zároveň lidský přístup. Koupě i pronájem bytu proběhl bez prostojů, ve skvělé náladě, téměř bez mého přičinění, stálo mne to opravdu málo času a úsilí. Paní Lerchová se mnou různé věci konzultovala ve dnech volna i večer, což bylo pro mne velmi důležité. Paní Lerchová, jste velice příjemný člověk, jsem z celé transakce, bez přehánění, nadšená! Není to první nemovitost kterou jsem kupovala nebo prodávala, takže mohu porovnávat a kdykoli budu ještě potřebovat služby realitního makléře, jste mojí jasnou volbou. Ještě jednou děkuji.
Zjistit více

*
*
*
*

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Rodinný dům po částečné rekonstrukci 95m2, pozemek 494m2
840 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej netradičního bytu 2+1 56m2
625 000 Kč
Hlavní město Praha — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Nájem zařízeného  bytu 1+kk 33m2, parkovací stání, Praha 3
13 600 Kč
Chomutov — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej pozemku v krásné oblasti přehrady, přípojka elektřiny, 892 m²
535 000 Kč
Chomutov — Pozemky, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej pozemku 382m2 u Nechranické přehrady
225 380 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Byt 1+1 37m2 po rekonstrukci
599 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Byt k prodeji 3+1 56m2, Podbořany
715 000 Kč
Litoměřice — Byty, Pronájem
Fotografie nemovitosti - Pronájem zařízeného apartmánu v centru Roudnice nad Labem
15 000 Kč
Louny — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Novostavby řadových RD v Podbořanech - 150m2 k nastěhování
2 940 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*