0 k porovnání
Hana Lerchová

Hana Lerchová realitní makléřka

O mně

mobil: +420 608 445 005

email: hana.lerchova@ceret.cz

web: www.hanalerchova.cz

 

Vítám Vás na svém realitním profilu. Pokud bych měla začít psát o mém zájmu o nemovitosti, tak bych se vrátila někam do dívčích let, kdy jsem s partou o prázdninách „prolejzala“ staré chalupy u sousedů, bunkry, stodoly, vybydlené domy a v průběhu školního roku nadšeně navštěvovala mé spolužačky bydlící v rodinných domech a bytech v Praze.

Nicméně k prvnímu obchodu s nemovitostmi jsem se dostala v roce 2003, kdy jsem zajišťovala prodej rodinného bytu na Praze 9 a z části utržených peněz jsem si vyhledala byt pro mé samostatné bydlení. Při koupi svého vysněného bytu jsem se seznámila s makléřem, kterému jsem při prohlídce řekla, že kuchyňka vypadá moc hezky a pokud mi k ní sežene i schopnou kuchařku, tak beru :-)

Při převzetí bytu jsem spolu s klíčema obdržela i jeden výtisk "České kuchařky" a první nabídku na pozici realitní makléřky.

Nabídku jsem sice nepřijala, ale můj zájem o nemovitosti a chtíč pomáhat ostatním v realizaci jejich obchodů s nemovitostmi stále stoupal.

Oficiálně jsem se stala realitní makléřkou až po nabídce realitní kanceláře CERET, kde mě oslovil jejich rodinný a nekomerční přístup ke klientovi a i samotnému makléři a celkově jsem měla dobrý pocit z toho, že budu mít zázemí kanceláře fungující na základě osobního přístupu již 12let.

Jsem nadšená z toho, že má práce je zároveň mým dlouholetým koníčkem a že se na mě s doporučením a důvěrou obrací stále více klientů, kterým svým osobním přístupem pomáhám plnit jejich sny a plány ...

 

Bude mi potěšením stát se i Vaší realitní makléřkou ...

 

Hana Lerchová

 

realitní makléřka

Synková06.11.2019Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat Vaší realitní kanceláři za Vaše služby, které jste nám poskytli. Hlavně moc děkujeme paní Haně Lerchové za její skvěle odvedenou práci a příjemné jednání. S Vaší realitní kanceláří jsme byli velice spokojeni. Přeji Vám všem hezký den. Synková.
Zjistit více

Ladislav Bučil21.10.2019Dobrý den, s paní Hanou Lerchovou jsem byl nadmíru spokojen. Na schůzky vždy dorazila včas a připravená. Obchod proběhl rychle a bez nejmenších zádrhelů. Děkuji jí za profesionální práci. S pozdravem Ladislav Bučil
Zjistit více

Terezie Jirásková24.07.2019Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Haně Lerchové za zprostředkování pronájmu mého bytu. Spolupráce byla velmi milá, rychlé jednání, profesionální přístup a ochota vyhovět ve všech směrech. Děkuji
Zjistit více

Jana Tobischová14.06.2019Chtěla bych tímto poděkovat paní Hance Lerchové a vřele doporučit. Absolutně profesionální a milý přístup. Ochotně nám pomohla úplně se vším. A neumím si představit jak bych zvládla prodej našeho bytu bez ní. Všem doporučuji a Haničce a realitní kanceláři ještě jednou moc děkuji.
Zjistit více

Klára Linhartová10.05.2019Realitní kancelář Ceret reality doporučuji jako seriózní. Makléřka Hanka Lerchová mi pomohla s prodejem nemovitosti a vše proběhlo nad má očekávání velmi rychle. S mojí povahou bych ještě rok zvažovala, zda vůbec prodávat... Hanka zvládla bravurně i nestandardní komunikační situace. Děkuji Hance za dobrou práci.
Zjistit více

*
*
*
*
email: phone:
captchaNačtete nový obrázek

Pobočka

CERET Reality s.r.o. - centrála

Adresa

Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec

Louny — Byty, Pronájem
Nájem bytu 2+kk v Podbořanech
7 500 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+1 55m2 Podbořany, Husova
890 000 Kč
Hlavní město Praha — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 57m2 2+1/L Praha 10, Malešice
3 430 000 Kč
Hlavní město Praha — Komerční prostory, Prodej
Fotografie nemovitosti - Investiční prostory 53m2 OV, prodej, Praha 10, ul.Černokostelecká
2 350 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 2+1/B 62m2 Podbořany OV
820 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu v osobním vlastnictví, 3+1/B, 82m2 Žatec
1 620 000 Kč
Louny — Byty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej bytu 65m2, 3+1/L Mírová, Podbořany
800 000 Kč
Louny — Chaty a rekreační objekty, Prodej
Fotografie nemovitosti - Podsklepená chatka s pozemkem 1337m2, Siřem
280 000 Kč
Rakovník — Domy a vily, Prodej
Fotografie nemovitosti - Prodej podsklepeného RD 2+1/T 103m2 v Krušovicích
1 980 000 Kč
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídacího psa
*